• Termini razgovora s učiteljima

    • Datumi pisanih provjera znanja

    • Menu za ožujak

    • Šk. kurikulum 2015./2016.

    • INFORMACIJE 1

      iNFORNACIJE 2

Najčešća pitanja

Dobrodošli na novu mrežnu stranicu škole!           Nakon istraživanja stranice pomozite nam da budemo bolji i ispunite on line upitnik. 

A+ R A-

Rezultati natječaja - Maske izvanzemaljske

plastelinko maska 150Poštovani učitelji i mentori,

24. veljače 2020, u kino dvorani održano je otvorenje izložbe učeničkih radova u sklopu likovnog natječaja "PLASTELINKO". Na natječaju je sudjelovalo 48 škola s cijelog područja Hrvatske s gotovo 400 učeničkih radova. Nakon selekcije od strane žirija u sastavu učiteljica Jasne Bartolović Rimac, Borne Prpić Sovilj te nastavnika likovne kulture Tihomira Razuma, uz pomoć učiteljice Adriane Šaban, izloženo je 87 radova.

Popis nagrađenih učenika u kategoriji 1 - 4 razreda:

NAGRADA : MIA MEDVEDEC, 4. RAZRED, OŠ TOMAŠA GORIČANCA, MALA SUBOTICA
NAGRADA: PAOLA KRIŠTIĆ, 4.B RAZRED, OŠ LADIMIREVCI, VALPOVO
NAGRADA: LAURA KEREC, 4.E RAZRED, OŠ MILAN BROZOVIĆ, KASTAV

Popis nagrađenih učenika u kategoriji 5 - 8 razreda:

RAFAELA RUMENJA, 6.B RAZRED, OŠ JELKOVEC, SESVETE
DANIJELA BARABA, 8. A RAZRED, CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE GOLJAK
ANTONIJA GLASNOVIĆ, 8. RAZRED, OŠ MATE LOVRAKA ZAGREB

Popis posebno pohvaljenih radova učenika:

 

1. LANA LELAS, 5.B RAZRED, OŠ TIN UJEVIĆ, OSIJEK

2. MATO KATIĆ, 1.C RAZRED, OŠ LUKA, SESVETE

3. GABRIELA TIČINOVIĆ, 4.B RAZRED, OŠ JOSIP PUPAČIĆ, OMIŠ

4. JULIJA JURAS, 4. RAZRED, OŠ TOMAŠA GORIČANCA, MALA SUBOTICA

5. ANJA POLJAK, 4.B RAZRED, OŠ LADIMIREVCI, VALPOVO

6. ELIZABETA BEKAVAC, 7.B RAZRED, OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ZAGREB

7. NINA DUBRAVČIĆ, 2. RAZRED, OŠ SUPETAR, SUPETAR

8. NINA BUDIŠA, 2.D RAZRED, OŠ BIJAĆI, KAŠTEL ŠTAFILIĆ

9. MERI KNEŽEVIĆ, 2. RAZRED, OŠ PETRA ZORANIĆA, MASLENICA

10. RUŽICA MARUŠIĆ, 4. RAZRED, OŠ JOSIPA KOZARCA, VRBICA

 

Ukupno je podijeljeno šest nagrada koje je sponzorirala Školska knjiga i Alfa te deset posebnih priznanja.

Hvala svim sudionicima koji su svojom kreativnošću i radom uljepšali našu izložbu radova.

 

e upisi veliki

edu hr portal veliki

google link veliki

youtube link veliki

Ustanova

OŠ PANTOVČAK
Hercegovačka 108
10000 ZAGREB
 
Telefon:
01/4824 148 (centrala)
 
01/ 4822 585 (stara škola)
 
Fax:
01/4824 422
 
E-mail:
 
OIB: 87153754672
Račun: HR 5823600001101469343
Vaš E-mail:
Predmet:
Poruka:
Koliko očiju ima čovjek?

Djelatnici

Ravnatelj:
Miroslav Klobučar, prof.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Rad sa strankama:
Ponedjeljak:16.30-18.30 (ili po dogovoru)
 
Stručne suradnice:
Pedagoginja,
Marina Žitković
marina.zitkovic(at)skole.hr
Rad sa strankama:
Utorak: 17.00 - 19.00 (ili po dogovoru)
 
Psihologinja,
Vesna Rak
vesna.rak(at)skole.hr
Rad sa strankama:
Srijeda: 17.00 - 19.00 (ili po dogovoru) 
 
Knjižničarka,
Jelena Pervan
jelena.pervan1(at)skole.hr
 
Službenik za zaštitu osobnih podataka,
Danijel Forjan

danijel.forjan2(at)skole.hr

pantovcak(at)os-pantovcak-zg.skole.hr

 
 
Učitelji razredne i predmete nastave.
 
Tajništvo:
Mirjana Gjano
 
Rad sa strankama:
10.30 - 11.30 
13.00 - 14.00
 
Računovodstvo:
Lucija Mustapić
lucija.mustapic3(at)skole.hr
 
Rad sa strankama:
11.30-13.00

Razredna nastava

1.a  Tatjana Pešić Ilijaš
        tatjana.pesic-ilijas(at)skole.hr
 
1.b   Borna Prpić Sovilj
        borna.prpic-sovilj(at)skole.hr
 
1.c    Ivona Presečki
        ivona.presecki(at)skole.hr
 
2.a   Olgica Malkoč Vincelj
        olgica.malkoc-vincelj(at)skole.hr
 
2.b   Marina Krakan
        marina.krakan(at)skole.hr 
 
3.a  Sanja Trtanj
        sanja.trtanj(at)skole.hr
 
3.b  Daniela Žižanović
        daniela.jukic1(at)skole.hr
 
3.c   Adriana Šaban
        adriana.saban(at)skole.hr
 
4.a  Marija Gašparuš
        marija.gasparus(at)skole.hr
 
4.b  Jasna Bartolović Rimac
        jasna.bartolovic-rimac(at)skole.hr
 
 
 
U želji da vam što cjelovitije prikažemo rad naše škole, aktualno vas informiramo i uspješnije s vama komuniciramo izradili smo novu internetsku stranicu škole.
1.a i 1.b  Maja Žunić Pintarić
1.c  Ana Marija Milković
 
 
2.a  Ivan Oreški
2.b  Magda Marić
 
 
3.a i 3.c  Jasna Babić
3.b i 3.c  Zrinka Filipović
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Predmetna nastava

5.a Marina Moćan, Engleski jezik
      marina.mocan(at)skole.hr
 
5.b Željka Frančić, Hrvatski jezik
      zeljka.francic.simek(at)skole.hr
 
5.c Matija Dugandžić, TZK
      matija.dugandzic(at)skole.hr
 
6.a Tihomir Razum, Likovna kultura
       tihomir.razum(at)skole.hr
 
6.b Danijel Forjan, Informatika
       danijel.forjan2(at)skole.hr
 
6.c Matija Eršek, TZK
      matija.ersek(at)skole.hr
 
7.a Zrinka Šipušić, Kemija
      zrinka.sipusic(at)skole.hr
 
7.b Đurđica Miškulin, Povijest
       durdica.miskulin(at)skole.hr
 
8.a Ljijana Rosić, Hrvatski jezik
      ljiljana.rosic1(at)skole.hr
 

8.b Ante Bašić, Hrvatski jezik

      ante.basic14(at)skole.hr

8.c  Branka Kovač, Glazbena kultura

       branka.kovac(at)skole.hr

 

 
 
 
 
 
Kristina Čajo Anđel, Engleski jezik
kristina.cajo-andel(at)skole.hr
 
Mirella Kujundžić Lujan, Njemački jezik
mirella.kujundzic-lujan(at)skole.hr
 
Eleonora Deriš, Engleski jezik
eleonora.deris(at)skole.hr
 
Julijana Lepur, Njemački jezik
 
Jasenka Parađiković, Matematika
jasenka.paradikovic(at)skole.hr
 
č.s. Monika, Vjeronauk
ana.brcic1(at)skole.hr
 
Mirjana Horvat, Geografija
mirjana.horvat1(at)skole.hr
 
Katarina Vrančić, Matematika
katarina.vrancic(at)skole.hr
 
Tatjana Polchert, Biologija
tatjana.polchert(at)skole.hr
 
Marija Magić, Vjeronauk
marija.magic(at)skole.hr
 
Danijela Takač, Fizika i Tehnička kultura
danijela.takac(at)skole.hr