• Termini razgovora s učiteljima

    • Datumi pisanih provjera znanja

    • Menu za rujan

    • Šk. kurikulum 2015./2016.

    • INFORMACIJE 1

      iNFORNACIJE 2

Najčešća pitanja

Dobrodošli na novu mrežnu stranicu škole!           Nakon istraživanja stranice pomozite nam da budemo bolji i ispunite on line upitnik. 

A+ R A-

Djelatnici škole

Razredna nastava :

Sanja Trtanj , 1 a,

Nikolina Oslaković, 1.b

Dina Džineva, 1.c

Jasna Babić, produženi boravak 1.a,c / Zrinka Filipović  produženi boravak 1.b,c

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marija Gašparuš 2.a

Jasna Bartolović Rimac  2.b

Maja Žunić, produženi boravak 2.a i 2.b

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Borna Prpić Sovilj, 3.a

Tanja Pešić Ilijaš, 3.b,

Magda Marić i Ivan Oreški, produženi boravak 3.a i 3.b razreda

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Valentina Boc Perus, 4.a,

Olgica Malkoč Vincelj, 4. b

 

Predmetna nastava :

Željka Frančić, hrvatski jezik

Ljiljana Rosić, hrvatski jezik

Ante Bašić, hrvatski jezik, razrednik 6.b

Branka Kovač, glazbena kultura, razrednica 6.c

Tihomir Razum, likovna kultura

Marina Moćan, engleski jezik, razrednica 7.b razreda

Silvija Ljutić (zamjena), engleski jezik, razrednica 5.b razreda

Julijana Lepur, njemački jezik

Ivan Klobučar, informatika, izborna nastava od 5. razreda

Katarina Vrančić, matematika, razrednica 5.a 

Jasenka Parađiković, matematika

Tatjana Polchert, priroda 5. i 6. razred, biologija 7. i 8. razred

Danijela Takač, tehnička kultura 5.- 8. razred, fizika 7. i 8. razred

Silvija Vučković, kemija, razrednica 8.a

Mirjana Horvat, geografija

Ivana Morić, povijest , razrednica 6.a

Matija Eršek, tjelesna i zdravstvena kultura, razrednik 8.b razreda

Ana Brčić, časna sestra Monika, izborna nastava vjeronauka

Marija Magić, vjeroučiteljica, izborna nastava vjeronauka

Matija Dugandžić (zamjena), voditelj programa "Vikendom u sportske dvorane"

 

 

 

 

 

 

e upisi veliki

edu hr portal veliki

google link veliki

youtube link veliki

Poveznice:

Ustanova

OŠ PANTOVČAK
Hercegovačka 108
10000 ZAGREB
 
Telefon:
01/4824 148 (centrala)
 
01/ 4822 585 (stara škola)
 
Fax:
01/4824 422
 
E-mail:
 
OIB: 87153754672
Račun: HR 5823600001101469343
Vaš E-mail:
Predmet:
Poruka:
Koliko očiju ima čovjek?

Djelatnici

Ravnatelj:
Miroslav Klobučar, prof.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Rad sa strankama:
Ponedjeljak:16.30-18.30 (ili po dogovoru)
 
Stručne suradnice:
Pedagoginja,
Marina Žitković
marina.zitkovic(at)skole.hr
Rad sa strankama:
Utorak: 17.00 - 19.00 (ili po dogovoru)
 
Psihologinja,
Vesna Rak
vesna.rak(at)skole.hr
Rad sa strankama:
Srijeda: 17.00 - 19.00 (ili po dogovoru) 
 
Knjižničarka,
Jelena Pervan
jelena.pervan(at)skole.hr
 
 
Učitelji razredne i predmete nastave.
 
Tajništvo:
Mirjana Gjano
 
Rad sa strankama:
10.30 - 11.30 
13.00 - 14.00
 
Računovodstvo:
Petra Šapina 
 
Rad sa strankama:
11.30-13.00

Razredna nastava

1.a  Olgica Malkoč Vincelj
       olgica.malkoc-vincelj(at)skole.hr
1.b   Valentina Boc Perus
       valentina.boc(at)skole.hr
2.a  Sanja Trtanj
        sanja.trtanj(at)skole.hr
2.b  Daniela Žižanović
        daniela.jukic1(at)skole.hr
2.c   Dina Džineva
        dina.dzineva(at)skole.hr
3.a  Marija Gašparuš
        marija.gasparus(at)skole.hr
3.b  Jasna Bartolović Rimac
        jasna.bartolovic-rimac(at)skole.hr
4.a  Borna Prpić Sovilj
        borna.prpic-sovilj(at)skole.hr
4.b  Tatjana Pešić Ilijaš
        tatjana.pesic-ilijas(at)skole.hr
 
 
 
U želji da vam što cjelovitije prikažemo rad naše škole, aktualno vas informiramo i uspješnije s vama komuniciramo izradili smo novu internetsku stranicu škole.
1.a Ivan Oreški
1.b Magda Marić
 
 
2.a i 2.c Jasna Babić
2.b i 2.c Zrinka Filipović
 
 
3.a i 3.b Maja Žunić
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Predmetna nastava

5.a Tihomir Razum, Likovna kultura
tihomir.razum(at)skole.hr
5.b Ivan Klobučar, Informatika
ivan.klobucar5(at)skole.hr
5.c Matija Eršek, Tjelesna i zdravstvena kultura
matija.ersek(at)skole.hr
6.a Katarina Vrančić, Matematika
  katarina.vrancic(at)skole.hr
6.b Eleonora Deriš, Engleski jezik
  silvija.ljutic(at)skole.hr
7.a Ljijana Rosić, Hrvatski jezik
   ljiljana.rosic1(at)skole.hr
7.c Branka Kovač, Glazbena kultura
   branka.kovac(at)skole.hr
7.b Ante Bašić, Hrvatski jezik
   ante.basic14(at)skole.hr
8.a Željka Frančić, Hrvatski jezik
   zeljka.francic.simek(at)skole.hr
8.b Marina Moćan, Engleski jezik
   marina.mocan(at)skole.hr
 
 
 
 
 
Kristina Čajo Anđel, Engleski jezik
kristina.cajo-andel(at)skole.hr
 
Mirella Kujundžić Lujan, Njemački jezik
mirella.kujundzic-lujan(at)skole.hr
 
Đurđica Miškulin, Povijest
durdica.miskulin(at)skole.hr
 
Julijana Lepur, Njemački jezik
 
Jasenka Parađiković, Matematika
jasenka.paradikovic(at)skole.hr
 
č.s. Monika, Vjeronauk
 
Mirjana Horvat, Geografija
mirjana.horvat1(at)skole.hr
 
Marija Sokolović, Kemija
marija.sokolovic(at)skole.hr
 
Tatjana Polchert, Biologija
tatjana.polchert(at)skole.hr
 
Marija Magić, Vjeronauk
marija.magic(at)skole.hr
 
Danijela Takač, Fizika i Tehnička kultura
danijela.takac(at)skole.hr
 
zamje. Matija Dugandžić, vikend program